Dają możliwość stworzenia biurowego archiwum na dokumenty, na segregatory, na ubrania i inne potrzebne materiały. Szafa biurowa występuje w wersji zamkniętej, półotwartej lub jako otwarty regał. Istnieje także możliwość wyboru wysokości  spośród modeli 2-,3- i 5- poziomowych szaf. Każda szafa aktowa posiada w standardzie zamek z kluczem, umożliwiający bezpieczne przechowywanie ważnych materiałów. Szafy ubraniowe posiadają wygodny w użytkowaniu drążek na odzież.

 

W pomieszczeniach biurowych, sekretariatach, gabinetach i wielu innych miejscach, potrzebne są meble, w których można przechowywać dokumenty, książki i inne przedmioty. Dają możliwość stworzenia archiwum biurowego. Do tego celu przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesne regały biurowe. Ich uniwersalna forma i prosty design pasują do wielu kolorów ścian, rodzajów podłóg i pozostałych elementów wyposażenia w wielu pomieszczeniach. Nasz sklep internetowy oferuje szafy otwarte, które zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, a także częściowo zamknięte.


Nasze regały do biura są wyjątkowo pojemne i praktyczne. Zostały wykonane z wielką dbałością o szczegóły, z materiałów o wysokiej jakości. Dzięki temu szafy do gabinetu, z naszego sklepu internetowego, posłużą Państwu przez długie lata.

Opcje przeglądania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl